2018. december 16., vasárnapMa Etelka napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 323,00 Ft | USD: 286,00 Ft | CHF: 287,00 Ft
2018.12.16. Etelka Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 323,00 Ft | USD: 286,00 Ft | CHF: 287,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Fellaini elborult, hajánál fogva rántotta le az Arsenal tinijét

Fellaini elborult, hajánál fogva rántotta le az Arsenal tinijét

Nem volt szerdán jó napja az Arsenal 19 éves francia középpályásának, Mattéo Guendouzinak, a Manchester United elleni Premier League meccsen. A frusztrált hazai játékosok, főképpen Marcos Rojo és a cseréje, Marouane Fellaini faragták.

Még az első félidőben, 1-1-es állásnál Rojo vehemensen vettette magát a labda felé, de már nem érte el azt. Csak a menteni igyekvő Guendouzi lábát tudta elrúgni, rendkívül sportszerűtlenül, akár piros lapot érően, de gy sárgával megúszta Rojo.

Aztán a United-védő a 68. percben öngólt is összehozott, amellyel a vendég Arsenal megszerezte a vezetést. Igaz Lindgard egy perccel később egyenlített, de a 72. percben José Mourinho lekapta a pályáról az argentin védőt, és Fellaini állt be a helyére.

A belga sem kímélte Guendouzit, a 86. percben a hajánál fogva rántotta le az arsenalost, amikor az elvitte mellette a labdát.  Fellaini büntetés nélkül úszta meg az esetet, pedig akár piros lapot is kaphatott volna ezért.

A szabálytalanság miatt a Arsenal-szurkolók eltiltatnák Fellainit, aki jól tudhatja, mit követett el, 2016-ban éppen őt rántották le a hajánál fogva. Robert Huth akkor hárommeccses eltiltást kapott.

A meccs végül 2-2 lett, a Manchester United nem tudott elmozdulni a 8. helyről, az Arsenal az ötödik helyen áll.

aaaaaaaaaaaa

Köszönjük, hogy minket olvasol minden nap!

Ha szeretnél még sokáig sok ilyen, vagy még jobb cikket olvasni az Indexen, ha szeretnéd, ha még lenne független, nagy elérésű sajtó Magyarországon, amit vidéken és a határon túl is olvasnak, akkor támogasd az Indexet!

Tudj meg többet az Index támogatói kampányáról!

Milyen rendszerességgel szeretnél támogatni minket?

Mekkora összeget tudsz erre szánni?

Ronaldo bedobásra lőtte a szabadrúgást a derbin

Ronaldo legendás és szűnni nem akaró lelkesedéssel vágja sorfalba a szabadrúgásokat. A portugál csorbíthatatlan önbizalommal …