2018. november 13., keddMa Szilvia napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 321,00 Ft | USD: 285,00 Ft | CHF: 283,00 Ft
2018.11.13. Szilvia Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 321,00 Ft | USD: 285,00 Ft | CHF: 283,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Ez már nem szenvedés, egyenesen szégyen

Ez már nem szenvedés, egyenesen szégyen

Ismét borzalmasan szerepelt a Telekom Veszprém, ezúttal az eddig nyeretlen svéd IFK Kristianstad otthonában kapott ki a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hetedik fordulójában. A magyar csapat mutatója a legutóbbi öt tétmeccsén egy győzelem és négy vereség.

Nagy László és Lékai Máté vezérletével jól kezdett a Veszprém, ezért a hazaiak vezetőedzőjének már a hatodik percben időt kellett kérnie (2-6). Ezután több mint hat percig nem találtak be a magyar csapat, ezt kihasználva a svéd bajnok sikeresen felzárkózott (6-7).

A Veszprém itt még bírta a tempót, ismét ellépett, de védekezése nem volt tökéletes, így a szünetre 14-15-tel mentek a csapatok. A második játékrészben azonban már a támadójáték sem működött, a svédek pedig a hibákat kihasználva 32-29-re nyertek és megszerezték első győzelmüket a BL-ben.

A három győzelemmel és négy vereséggel rendelkező veszprémiek jövő szombaton hazai pályán lépnek pályára a BL csoportkörében, ismét a Kristianstad lesz az ellenfél.