2020. február 21., péntekMa Eleonóra napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 337,00 Ft | USD: 312,00 Ft | CHF: 318,00 Ft
2020.02.21. Eleonóra Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 337,00 Ft | USD: 312,00 Ft | CHF: 318,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Dráma a női kézilabdában: 7 gólos előnyről vesztettünk és kiestünk a vb-ről

Dráma a női kézilabdában: 7 gólos előnyről vesztettünk és kiestünk a vb-ről

Régen produkált a női kézilabda-válogatott ekkora összeomlást (itt olvashatja vissza percről percre). Az első félidő kiváló játéka, és hét gólos vezetés után a második félidőben betlizett a magyar csapat. A románok ezt kihasználták, feljöttek, majd megnyerték a meccset. Így ők jutottak a 12 közé, mi búcsúzunk.

Első félidő: Álomkezdés után magabiztos vezetés

Román támadással és Biró Blanka két védésével indult a meccs, támadásban pedig az ismét kezdőben játszó Tomori Zsuzsa gólja következett. Látszott, hogy nagyon koncentráltak és eltökéltek a magyar játékosok, újabb kivédekezett román támadás után ugyanis Kovacsics Anikó kapura törése és gólja jött.

A gólokban a a harmadik belső támadónk sem akat lemaradni: Háfra Noémi hatalmas góljával már három gólosra nőtt az előny rögtön az elején (3-0). Az álomkezdés pedig folytatódott: Kljuber Katrin belőtte a hetest, a román edző pedig időt kért.

De a románok rémálma folytatódott, Schatzl Nadine szélről talált be. A románok a nyolcadik perc végén találtak be először. De a magyarok lendületét ez nem vette el, Tomori újabb átlövése után a rá következő támadásban Kovacsics szambázott be a a kapu elé, és nagy gól lőtt (7-1). Negyedóra […]